Choď na obsah Choď na menu
 


V skratke o mne

Odmalička som dával na papier (neskôr do PC) svoje myšlienky a vymyslené príbehy len tak pre seba. Pred nejakým časom ma to chytilo viac - začal som uverejňovať nejaké svoje diela aj online (napr. pravidelne uverejňujem minipoviedky na portáli www.fandom.sk v sekcii OHNIVÉ PERO) a v roku 2014 som sa stal redaktorom istého nemenovaného magazínu vychádzajúceho v tlačenej aj elektronickej forme. 

Koncom roka 2015 sa jedna z mojich poviedok (Transylvánska intriga) ocitla vo veselej zbierke plnej vtipných príbehov ROZMARNÁ FANTASTIKA, ktorú k životu priviedlo vydavateľstvo HYDRA a nájdete ju v každom dobrom kníhkupectve.

Ani ja som neodolal volaniu internetu a vytvoril som si stránku, kde som začal uverejňovať niektoré texty v skrátených verziách alebo uvádzať odkazy na portály, v ktorých publikujem, aby som sa predstavil svetu a dostal na svoju prácu spätnú väzbu od čitateľov. Preto vás všetkých srdečne pozývam na návštevu mojej fantázie. 

Taktiež ma nájdete na starom známom FACEBOOKu: https://www.facebook.com/peterkalva.estranky.sk, kde sa snažím upozorňovať na svoju tvorbu.

Peter Kalva